ADVERTENTIE-MASTERCLASS-WALLPAPER

22 april: Masterclass ‘De historie van Behang’

Deze boeiende Masterclass start in Amersfoort bij Issabella-Interiors die gevestigd is op de zolder van klooster Marienhof uit 1479. In het ochtendprogramma komen diverse technieken en symboliek van patronen aan bod. Tastbaar zijn de behangen en stoffen met de diverse ambachtelijke druktechnieken van door de eeuwen heen aanwezig.

Issabella van Baaren en Frouwkje Bruins nemen u op deze dag mee in de wonderlijke geschiedenis van behang.

Hoe ontstond behang? Wat zijn de verschillende technieken? Welke patronen worden er gebruikt en welke symboliek past daarbij? Issabella laat tijdens deze Masterclass zien en voelen hoe eeuwenoud behang opgebouwd is en toont diverse historische, ambachtelijke druktechnieken. Frouwkje geeft ter voorbereiding op het middagprogramma, een inleiding op de geschiedenis van het blokdrukproces.

Na de lunch maakt u kennis met de blokdruktechniek. U gaat zelf aan de slag met het bewerken van een grote lap canvas om uw eigen blokdruk te ontwerpen. Het resultaat wordt ter afsluiting voorzien van een lijst: een mooie herinnering aan een creatieve en inspirerende dag.

U bent van harte welkom!

Masterclass ‘De historie van behang’
Wanneer: vrijdag 22 april 2023 (let op: oorspronkelijke datum 11 maart)
Tijd: 10.00 – 17.00 uur
Waar: Amersfoort
Kosten: € 168,- per persoon, inclusief lunch
Er is ruimte voor maximaal 12 deelnemers per keer. 

Meld u aan via de volgende link:
Masterclass De Historie van Behang 22 april

Deel dit bericht